Para İnternette – Android Uygulaması

By | Kasım 5, 2015

Para internette android uygulamamda İnternetten para kazanma yollarını ve yöntemlerini anlatacağım.Uygulama ücretsizdir.Minimum 50 başlıktan oluşacak bir eğitim olacak. Eğitim ilerlerken yazdıklarımı uygulamaya başlayan uygulama kullanıcıları 6-12 ay gibi bir zamanda aylık en az 1000 TL gibi rakamlar kazanacak.Bu kazanca 0 (sıfır) sermaye ile ulaşacaklar.

Eğitimlerin genel başlıkları ; blog sitesi açarak adsense ile para kazanmak, web sitesi üzerinden farklı yollardan para kazanmak, sosyal medya sitelerinden ( facebook, twitter, instagram, swarm, tumblr) kazanç elde etmek, youtube ‘dan para kazanma yöntemlerine, android uygulamanın nasıl para kazandırdığına , e-ticaret ve satış ortaklığı ile para kazanmaya, ev hanımları için evden ek gelir elde etmeye kadar her türlü tekniğe değineceğim.

Uygulama linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=para.internette&hl=tr

 

.

 

.

 

.

One thought on “Para İnternette – Android Uygulaması

  1. murat

    kardeş saglam bi gelir elde etmek istiyorum android uyguşmamı yapayım ne yapm kredi kartı siparişi verdi m daha gelmedi satış ortaklıgı yapıyorum para yok sagl bi gelir lazım ne yapım evlnicem ek gelir laxım karddşim trhacker@live.com mailleselim

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *