Öğrenci Bursu Gibi Para Kazandıran Siteler – ÜCRETSİZ

By | Eylül 10, 2017

Aşağıdaki üye ol linklerinde bulunan siteler anket doldurma, video izleme, reklam izleme ve web sitesi ziyaret etme gibi görevler ile üyelerine para kazandırmaktadır.Her görev için sistem size puan verir ve bu puanların her sitede bir nakit para karşılığı vardır.Bu puanların 10 ile 100 TL karşılığına denk gelmesi ile siteler sizin banka hesaplarınıza ödeme yapar.

  1. Bu site anket başına 5 TL ye varan kazançlar sağlamaktadır. TIKLA ÜYE OL yazısına tıklayarak üye olabilirsiniz.                                                                                                                                                                                                                             …
  2. Bu site 4 TL ye varan ödemeler yapmaktadır. TIKLA ÜYE OL yazısına tıklayıp üye olun.                                                                                …
  3. Makale yazıp satabileceğiniz, ayrıca bir çok yeteneğiniz ile para kazanabileceğiniz ücretsiz bir ilan sitesi          TIKLA ÜYE OL                                                                                                                                                                                                      ….
  4. Bir oyun sitesi ama oyundaki kazançlarınızın gerçek para karşılığı var.Ücretsiz TIKLAYIP ÜYE OL ‘ abilirsiniz.    Oyunun size verdiği para ile keçi alın.Ayrıca saatlik ve günlük bonus ile ekstra para kazanıp onunla da keçi alıp sürünüzü çoğaltın.                                                                                                                                                                                         ….
  5. Bu site izlediğiniz reklam ve videolardan size sanal akçe veriyor.Bu sanal akçelerin gerçek bir TL karşılığı var tabi. TIKLAYIP ÜCRETSİZ ÜYE OL ‘abilirsiniz.Üye olduktan sonra android telefonunuza uygulamasını indirebilirsiniz.                                                                                                                                                                                                                             ….
  6. Bu çiftlik sitesinde ise size üye olur olmaz bir tavuk alabilecek bonus verir.Üye olduktan sonra hemen çiftliğim bölümünden en alttaki tavuktan 1 adet alın ve üretime başlayın. TIKLAYIP ÜYE OLABİLİRSİNİZ.

Devamı eklenecektir.

ogrenci-bursu-kazandiran-websiteler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *