İnternetten Günlük 100 TL Para Kazanabiliriz.

By | Kasım 25, 2017

İnternet üzerinden bilgisayar, akıllı telefon ve tabletleriniz ile günlük 100 TL ye varan kazançlar elde etmek mümkün.Aşağıda anlattığım sistemler üzerinden anket doldurarak, reklam videosu izleyerek, android uygulama indirerek para kazanabilirsiniz.Bu sistemler yaptığınız işlere göre size 10 kuruş ile 5 TL arası kazanç bırakır.Size tavsiyem aşağıdaki her sisteme ücretsiz üye olup takip etmeniz.Evet ücretsiz üye olarak iyi bir takip ve çalışma ile aylık asgari ücretin 2 katı gibi kazançlara ulaşmanız mümkün.Aşağıdaki tüm tıkla üye ol yazılarından sistemlere ücretsiz üye olarak internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

1-  Bu sistem sizin mail adresinize anket gönderir ve anket başına 50 kuruş ille 3 tl arası getirisi vardır.

TIKLA ÜYE OL ile üye olabilirsiniz.

.

2- Bu sistem de size anket başına 0.5 euro ile 2 euro arası ödeme yapar.Ödemeleriniz 20 euro olunca hesabınıza geçer.TIKLA ÜYE OL ile buraya üye olabilirsiniz.tüm bilgilerinizi eksiksiz doldurun daha çok anket gelsin.

.

3 – Bu sistem ise bir oyun sitesi.Size üye olur olmaz belirli bir miktar para verir ve bununla hayvan alırsınız.Hayvanların yaptığı üretimi süt deposu bölümünden sütleri topla ve satmanız lazım.Buradan gelen kazanç ile  yeni hayvanlar alarak günlük kazancınızı katlayabilirsiniz.Ayrıca saatlik ve günlük bonuslarda reklam izle geç ile ekstra kazanç sağlayıp daha çok hayvan alabilirsiniz.Bu sitede günlük 20 TL gelire ulaşabilirsiniz. TIKLA ÜYE OL.

.

4 – Bu sitede ise izlediğiniz reklam videolarından kazanç elde edersiniz.Ayrıca yakında başlayacak anlaşmalı işyerlerinden de indirim kullanabilirsiniz.Hemen TIKLA ÜYE OL ile ücretsiz üye olun.

.

5 – Bu sitede de size ücretsiz sanal para verilir ve bu para ile hemen kendinize bir tavuk alın.Günlük 2 defa siteye girip tavuğunuz üretimini satıp para kazanmaya başlayabilirsiniz. TIKLA ÜYE OL ile hemen üye olup para kazanmaya başlayın.

.

6 – Yine bir oyun sitesi.Bu oyunda size verilen ilk ücretsiz para ile hemen ürün al bölümünden arınızı alıp kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. TIKLA ÜYE OL ile ücretsiz üye olup para kazanın.

.

7. Anket doldurma sitesi.Mailinize hemen hemen hergün anket geliyor. TIKLA ÜYE OL .

.
8. Bu da bir Anket sitesi.2 Euro’yu geçince ödemenizi gönderiyor. TIKLA ÜYE OL.
yeni sistemler eklenecektir.takipte kalınız.

 

internetten-gunluk-100-tl-para-kazanma-yollari-64

internetten-gunluk-100-tl-para-kazanma-yollari-64

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *