Araç Kiralama Bayiliği: Hertz Rent A Car

By | Aralık 7, 2013

Dünya’da ilk  araç kiralama firması olan Hertz 1918 yılında Amerika’da kurulmuştur. Bugün 150′den fazla ülkede bayiliği bulunan Hertz Rent a Car  Dünya’da 8500 ofisiyle müşterilerine hizmet vermektedir.Dünya’da en büyük günlük otomobil kiralama filosunu sahiptir.

Hertz

Günümüzde Hertz Rent a Car rezervasyon merkezleri yıllık 40 milyon telefon çağrısı almakta veyaklaşık 30 milyon araç kiralama rezervasyonu yapmaktadır.

Kiralık araç filosunda ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amac ıile düz vites ve otomatik vites seçenekleri, benzinli ve dizel yakıt seçenekleri, no-smoking seçenekleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.. 7/24 çağrı merkezimiz ile müşterilerinin kendilerinr her türlü sorun ve görüşlerinde ulaşmasını sağlar.

Türkiye’de Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Ürgüp de bayiliği bulunan Hert Rent a Car havalimanı ve şehir içi ofisleriyle ı 25′e varan şube ağıyla hizmet veriyor. Genç ve para kazanmak isteyen girişimcilerle yeni bölgelerde yeni müşterilere ulaşmayı hedefleyen Hertz Rent a Car, bayilik veren firmalar arasında oldukça popüler.

Hertz, Türkiye genelindeki araç kiralama hizmet ağını genişletmek üzere bayilik taleplerinideğerlendirmektedir. Bayilik taleplerinizle alakalı ilgilendiğiniz bölge ve lokasyon bilgileriyleberaber bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hert Rent a Car iletişim ve irtibat bilgileri

Asya Nakliyat ve Dış Tic.A.Ş.
Hertz International Franchisee
Genel Müdürlük :
Zühtüpaşa Mah. Zahit Bey Sk. 34724 No:15 Kalamış-Kadıköy İstanbul
Tel : +90(216) 349 84 86
Faks : +90(216) 349 47 65
E-Mail : info@hertz.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *