Çinden Toptan ürün getirmek – Çin malı

By | Aralık 7, 2013

cinden-urun-getirmek-ithalat

çinden ürün getirmek, çinden alışveriş

Özellikle son 10 yıldır uzakdoğudan ürün getirmek oldukça moda.Son yıllarda ise hayatı kolaylaştıran ürünler ve benzersiz ürünler getirmek için ithalatçılar uzakdoğu ülkerinden Çin’den başka Hindistan ve Tayland’ı da tercih etmeye başladı.E-ticaret sitelerinden alışveriş yapanların neredeyse yarısı  aldığı ürünün çindeki fiyatını öğrenmek için çin sitelerinde dolaşıyor.Fakat çoğu çin sitesindeki parekende fiyatlar ile Türkiye’deki parekende fiyatlar neredeyse aynı.Özellikle gümrükte elektronik ürünlerin takılmasından dolayı, elektronik ürün tüketicileri yine Türkiye’deki e-ticaret sitelerine muhtaç kalıyor.

Fakat çinden elektronik ürün dışında ürün getirebilmemiz mümkün.Bunun için parekende E-ticaret sitelerini tercih edebiliriz.Toptan ürün alımlarınız için kesinlikle çin sitelerini tavsiye etmem.Çünkü büyük ihtimal ürünleriniz gümrükte takılır.

Toptan ve parekende çin malı ve tv ürünü alımlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

0507 924 22 23

One thought on “Çinden Toptan ürün getirmek – Çin malı

  1. taner aydınlık

    Selam. Ben Çin den 1. kalite toptan markalı saat getirmek istiyorum. Hublot , A.P. , Armani, Burberry, Rolex,Graham gibi bana yardımcı olurmusunuz ve ne kadara mal olur. Teşekkürler.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *